Avio 550 Max ICP-OES

دستگاه پلاسمای جفت شده القایی یا Inductively coupled plasma مدل Avio 550 Max ساخت کمپانی پرکین المر آمریکا یک ICP-OES جم و جور برای آنالیز مقرون به صرفه آزمایشگاهای کنترل کیفت طراحی شده است.

تکنولوژی simultaneous برای آنالیز همزمان Radial (شعاعی) Axial (محوری) برای آزمایشگاه های با توان عملیاتی بالا مناسب است و تکنولوژی پلاسمای عمودی امکان کار با سخت ترین ماتریکس نمونه را بدون نیاز به رقیق سازی فراهم می آورد و با بهره وری بالا باعث بازگشت سریع سرمایه خواهد شد. نکته آخر، نرم افزار Syngistix™  یک محیط بصری و هوشمند به همراه نظارت هوشمند، کلیه مراحل آنالیز را کنترل و در زمان لازم پیشنهادات مقتضی جهت اصلاح به کاربر میدهد.

ویژگی های اختصاصی Avio 550 Max ICP-OES Inductively coupled plasma عبارتند از:

  • تکنولوژی Flat-Plate Plasma، پلاسمای قوی و پایدار، با حداقل نیاز به مصرف گاز آرگون در اخیار کاربر قرار میدهد.
  • تکنولوژی Plasma Shear، با کمترین میزان گاز آرگون از تداخل پلاسما با محیط جلوگیری می کند.
  • Universal Data Acquisition در نرم افزار Syngistix که فقط در Avio 550/560 Max موجود است، امکان دستیابی همزمان تمام طول موج های موجود را بدون فوت وقت زمان فراهم می کند.
  • طراحی پلاسما عمودی(Radial Plasma) استفاده از هر نوع ماتریکس نمونه را فراهم می کند و زمان آماده سازیرا به حداقل می رساند. برای انعطاف‌پذیری بیشتر، Avio 550 Max در سه پیکربندی موجود است که به شما امکان می‌دهد بهترین گزینه را برای برنامه (های کاربردی) خود انتخاب کنید.
  • پیکربندی N0810004: Avio 550 Max Scott/Cross-Flow برای اکثر کاربردها حتی برای مواردی که به اسید هیدروفلوئوریک نیاز دارند، مناسب است.
  • پیکربندیN0810005:Concentric/Cyclonic Avio 550 Max مجهز به معرفی نمونه Cyclonic/Concentric است تا کارایی بالاتر، دقت بهتر و زمان‌های شستشوی سریع‌تر را ارائه دهد. این پیکربندی برای کاربردهای اسید هیدروفلوئوریک توصیه نمی شود.
  • پیکربندی N0810009: Avio 550 Max Oils برای کاربردهای آنالیز ارگانیک مانند برنامه Caterpillar® S.O.S.SM و روش‌های ASTM® D4951 و D5185 ایده‌آل است.
قبلی «
بعدی »
× پشتیبانی آنلاین